Türkiye Geneline Profesyonel Ev Ofis Taşımacılığı

gölbaşı nakliye firması

Gölbaşı nakliyat şirketi olarak başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile müşterilerimize şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Ulaştırma Bakanlığı tarafından firmamıza verilen yetki belgeleri ile ülkemizin her noktasına sorunsuz, güvenilir eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında evden eve nakliyat, eşya depolama, asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma, şehir içi nakliyat, asansörlü nakliye alanlarında hizmetler sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tümü doğru ekipmanların kullanımı ve alanında uzman niteliğe sahip personel kadrosu tarafından sağlamaktadır.
Nakliyat araçlarımızın hepsi sadece eşya taşımacılığı hizmetleri için özel dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır. Gölbaşı evden eve nakliye şirketi olarak taşımacılık hizmetleri öncesinde ücretsiz ekspertiz keşfi yapılarak tüm eşyalarınız incelenir ve size uygun olan aracın belirlenmesi, gerekli personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin miktarı ve türü gibi bir çok detay önceden belirlenerek size özel olarak taşımacılık hizmeti verilmesi planlanır.

Nakliyat hizmetinin sağlanacağı gün eviniz içerisinde bulunan tüm eşyaların paketlenesi sağlanır. Paketleme işlemlerine başlamadan önce mobilya eşyalarınızın demonte işlemleri ile nakliye hizmetine başlanır. Demonte gören eşyalar arasında ise ilk başta mobilya eşyalar yer almaktadır. Mobilya eşyalar firmamız personelleri tarafından demontesi yapıldıktan sonra kusursuzca paketlenir ve eşyalarınız aracımıza yüklenir. Mobilya eşyalarınızın dışında kalan elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, yatak odası takımı, salon takımı, çocuk odasında bulunan eşyalar detaylı bir şekilde paketlenmesi yapıldıktan sonra aracımıza yüklenir. Eşyanın geldiği yeni adresinizde firmamız personelleri tarafından eşyalar itinalı olarak adresinize taşınır. Nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için http://www.golbasinakliyefirmalari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.