Natural Cam Balkon Ankara
Anasayfafirma profiliinsan kaynaklarımisyon vizyonbize ulaşın
cam balkon sistemleri
Teras Kaplama
Kış bahçesi
Duşakabin sistemleri
 
 • Natural Cam Balkon web sitesi yenilendi. Yeni web sitemiz hakkında öneri ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.
 • bayilerimiz
  5 yıl garanti
  telefon

  Cam Balkon Sistemleri

  CAM BALKON NEDİR ?

  Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.
   
  Natural Cam balkon kapama sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.
   
  Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez. Natural katlanır cam balkon sistemleri saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.
  Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Natural cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.
   
   
  NEDEN CAM BALKON ?

  Cam balkon evlerinizde ek alanlar oluşturarak kullanım alanlarınızı genişletir.
  Cam balkon ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar.
  Cam balkon kapatma yapılarınızın görünümünü değiştirmez ayrıca değerini yükseltir.
  Binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.
  Sağladığı konfor ile dengeli bir fiyat & performans oranı sunar.
  Katlanır cam balkon hırsızlık riskini önemli derecede azaltır.
  Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır. 
   
   
  CAM BALKON AVANTAJLARI

  Cam balkon sizlere şekil, renk ve fonksiyon açısından geniş olanaklar sunar.
  Karmaşık dikey ve yatay kayıtlar olmadan sadece alt ve üst alüminyum profiller sayesinde görüntü ve manzara kaybı oluşturmaz.
  Cam panellerin istenildiğinde açılıp kapanabilme özelliği sayesinde mevsimlerin güzelliğini doyasıya yaşamanızı sağlar.
  Cam balkon sisteminde kullanılan hareketli kanatlar sağa, sola yada her iki yöne birbirinden bağımsız olarak açılır, açıldığında az yer kaplar.
  Sistemimiz balkonunuzla uyumlu modern bir sistemdir.
  Hava rüzgarlı, yağmurlu yada çok soğuk olabilir. Ayrıca çoğu zaman hava kirliliği ve trafik gürültüsü balkonlarınızdan yeterince yararlanmanızı engeller. Balkonlarınızı Natural cam balkon sistemi ile kapattığınızda böyle sıkıntılı durumlarda bile ailenizle birlikte güzel zaman geçirebileceğiniz ve çocuklarınızın oyun oynayabileceği güvenli alanlar kazanırsınız.
  Natural katlanır cam balkon sistemi her türlü konut, daire, vila, teras, kafe, veranda ve restoranta uygulanabilir.
  Natural cam kapama sistemlerinde, camlar taşıyıcı kanat profiline özel esnek yapıştırıcılar ile yapıştırılmakta ve doğa şartlarından dolayı deformasyona uğramamaktadır.
  Balkon kapatma sistemimizde kullanılan taşıyıcı rulmanlar çiftli, polyemid esaslıdır ve metalle sürtünmeden dolayı etkilenmez. Polyemid altı metaller paslanmaz çelik olup, nem ve deniz tuzuna karşı dayanıklıdır. 
   
  Aktif : 1 Dün Tekil : 53 Bugün Tekil : 7 Toplam Tekil : 61027