Natural Cam Balkon Ankara
Anasayfafirma profiliinsan kaynaklarımisyon vizyonbize ulaşın
cam balkon sistemleri
Teras Kaplama
Kış bahçesi
Duşakabin sistemleri
 
 • Natural Cam Balkon web sitesi yenilendi. Yeni web sitemiz hakkında öneri ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.
 • bayilerimiz
  5 yıl garanti
  telefon

  İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile mesleki gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

  Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikalarını uygulamak.
   
  Misyonumuz, Cam Balkon sektöründe öncü bir kuruluş olan Natural Cam Balkon, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları' nın misyonu, Natural Cam Balkon cam sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen kuruluş olmasını sağlamaktır.
   
  Vizyonumuz, Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, hastanemizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sağlık sektöründe en çok tercih edilen kuruluş olmak ve bu konumu korumaktır. 

   
  Aktif : 1 Dün Tekil : 53 Bugün Tekil : 7 Toplam Tekil : 61027